Podpořili jsme nadaci České sdružení obětem dopravních nehod

20. 1. 2020

Neustále jsme na cestách. Ať už se jedná o cestu do zaměstnání nebo za klienty do zahraničí, velmi hluboce nás zasahují nehody, které po cestě občas potkáváme. Ze statistik vyplývá, že mnoho nehod je způsobeno nepozorností řidičů. Většina řidičů se nejčastěji nechá pravidelně vyrušovat telefonováním, nastavováním navigace, jídlem, pitím nebo se věnuje dětem. 

Věděli jste, že během takto vteřinového rozptýlení ujedete např. 50-100 m? To v běžném provozu může snadno způsobit kolizi s chodcem, cyklistou nebo jiným autem.  A to je mžik, který nejde již vrátit zpět.  

Finanční podporou projektu České sdružení obětí dopravních nehod bychom chtěli apelovat na všechny, kteří se věnují jiným aktivitám za volantem, než je jen řízení, a moc bychom si přáli, aby si všichni, co usedají za volant, vždy vzpomněli, že jde o bezpečnost nás všech. 

Zkusíme to společně? 


Další aktuality

1. 9. 2020

Zkolaudováno. Výstavba průmyslového areálu pro výrobu rozvaděčů je dokončena.

30. 12. 2019

PF 2020

24. 10. 2019

Studenti projevili zájem o PLC programování

Dne 24.10.2019 proběhl další ročník akce na Střední průmyslové škole elektrotechnické pod názvem Otevíráme dveře vzděláním.  Ani letošní rok česká firma EUROSOFT-Control nemohla vynechat svoji...

Zobrazit všechny aktuality