Studenti projevili zájem o PLC programování

24. 10. 2019

Dne 24.10.2019 proběhl další ročník akce na Střední průmyslové škole elektrotechnické pod názvem Otevíráme dveře vzděláním.  Ani letošní rok EUROSOFT nemohl vynechat svoji účast a je moc ráda, že mezi studenty opět potkala zájemce o výrobu rozvaděčů nebo také budoucí programátory PLC.

"Větší zájem jsme pozorovali o pracovní pozici programátor PLC. Studentům se líbila představa vymýšlet software, který oživí výrobní linku u zákazníků zvučných jmen, jako je např. ve světě BMW, Tesla či Volvo nebo v ČR Hollandia atd.  Studenti byli velmi překvapeni, že pouze s angličtinou u nás nevystačí. Důležité je učit se i německy. Doporučovali jsme studentům vyrazit na letní brigády do zahraničí, protože jim to pomůže se osamostatnit a také posunout úroveň školních jazyků, kde se driluje hlavně gramatika, na úroveň komunikativní, " uvedla Šárka Novotná, personalistka.

 


Další aktuality

1. 9. 2020

Zkolaudováno. Výstavba průmyslového areálu pro výrobu rozvaděčů je dokončena.

20. 1. 2020

Podpořili jsme nadaci České sdružení obětem dopravních nehod

Neustále jsme na cestách. Ať už se jedná o cestu do zaměstnání nebo za klienty do zahraničí, velmi hluboce nás zasahují nehody, které po cestě občas potkáváme. Ze statistik vyplývá, že mnoho nehod...
30. 12. 2019

PF 2020

Zobrazit všechny aktuality